OS32GD04FP SWITCH FUSE image 1
MD01 image 2
OS32GD04FP SWITCH FUSE image 3
OS32GD04FP SWITCH FUSE image 4
OS32GD04FP SWITCH FUSE thumbnail 1
MD01 thumbnail 2
OS32GD04FP SWITCH FUSE thumbnail 3
OS32GD04FP SWITCH FUSE thumbnail 4
OS32GD04FP SWITCH FUSE
Order only
Price (excl. VAT):
This price is valid while stock lasts
EAN: 6417019476384
MPN: 1SCA115196R1001
Item condition New
Manufacture name OS32GD04FP SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Rated permanent current Iu 32 A
Number of poles 4
Version as safety switch Yes
Rated operation power at AC-23, 400 V 22 kW
Max. rated operation voltage Ue AC 1000 V