Switch-disconnector fuse OS32GD03 32A 3P DIN 000 front operated image 1
Switch-disconnector fuse OS32GD03 32A 3P DIN 000 front operated
In vendor's stock
Price (excl. VAT):
This price is valid while stock lasts
EAN: 6417019476308
MPN: 1SCA115188R1001
Item condition New
Manufacture name Switch-disconnector fuse OS32GD03 32A 3P DIN 000 front operated
ETIM EC001040
Rated permanent current Iu 32 A
Number of poles 3
Degree of protection (IP), front side IP20
Version as main switch Yes
Version as safety switch Yes
Rated operation power at AC-23, 400 V 22 kW
Max. rated operation voltage Ue AC 1000 V