OS200J30 FUSIBLE DISCONNECT SWITCH image 1
OS200J30 FUSIBLE DISCONNECT SWITCH image 2
OS200J30 FUSIBLE DISCONNECT SWITCH thumbnail 1
OS200J30 FUSIBLE DISCONNECT SWITCH thumbnail 2
OS200J30 FUSIBLE DISCONNECT SWITCH
Order only
Price (excl. VAT):
This price is valid until next price list or while stock lasts
EAN: 6417019247229
MPN: 1SCA022758R8610
Package: 1
Estimate delivery time to our warehouse: 4-6 weeks
Technical Information
Item condition New
Manufacture name OS200J30 FUSIBLE DISCONNECT SWITCH
ETIM EC001040
Rated permanent current Iu 200 A
Number of poles 3
Suitable for fuses Other
Version as main switch Yes
Version as safety switch Yes
Rated operation power at AC-23, 400 V 200 kW
Max. rated operation voltage Ue AC 1000 V