OS125GDS30 SWITCH FUSE image 1
MD01 image 2
OS125GDS30 SWITCH FUSE image 3
OS125GDS30 SWITCH FUSE image 4
OS125GDS30 SWITCH FUSE thumbnail 1
MD01 thumbnail 2
OS125GDS30 SWITCH FUSE thumbnail 3
OS125GDS30 SWITCH FUSE thumbnail 4
OS125GDS30 SWITCH FUSE
Order only
Price (excl. VAT):
This price is valid while stock lasts
EAN: 6417019482354
MPN: 1SCA115966R1001
Item condition New
Manufacture name OS125GDS30 SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Rated permanent current Iu 125 A
Number of poles 3
Degree of protection (IP), front side IP20
Version as safety switch Yes
Rated operation power at AC-23, 400 V 110 kW
Max. rated operation voltage Ue AC 1000 V