OS125GD04N2K SWITCH FUSE image 2
OS125GD04N2K SWITCH FUSE image 3
MD01 thumbnail 1
OS125GD04N2K SWITCH FUSE thumbnail 2
OS125GD04N2K SWITCH FUSE thumbnail 3
OS125GD04N2K SWITCH FUSE
Order only
Price (excl. VAT):
This price is valid while stock lasts
EAN: 6417019487250
MPN: 1SCA116740R1001
Item condition New
Manufacture name OS125GD04N2K SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Rated permanent current Iu 125 A
Number of poles 4
Suitable for fuses NH000, NH00
Version as main switch Yes
Version as safety switch Yes
Rated operation power at AC-23, 400 V 110 kW
Max. rated operation voltage Ue AC 1000 V