| Item condition | New |
| Manufacture name | AP61BWK32AH TEMP.CONNECTION BOX APO61 32A |
| Brand | ABB |
| Country of origin* | BE |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 8547 2000 00 |
| ETIM | EC002625 |
| Type of accessory/spare part | Other |
| Material | Plastic |
| Packing level 1 | 5411815250064 |
| Width | 19 mm |
| Height | 45 mm |