| Item condition | New |
| Manufacture name | Optocoupler module gray |
| Brand | WAGO |
| Country of origin* | DE |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 8536 5005 00 |
| ETIM | EC001504 |
| Type of voltage (input voltage) | DC |
| Type of digital output | Other |
| Input voltage | 20-30 V |
| Output voltage | 20-30 V |
| Type of output voltage | DC |
| Packing level 1 | 4050821651451 |
| Rated operation current Ie | 0 A |