| Item condition | New |
| Manufacture name | OPTIX LIN R 1800MM INFILL + COLLERETTE |
| Brand | Sylvania |
| Country of origin* | FR |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 9405 9900 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Width | 90 mm |
| Height | 86 mm |
| Type of accessory/spare part | Installation frame |
| Length | 1120 mm |
| Packing level 1 | 5410288982434 |
| Colour | White |
| Diameter | 0 mm |
| Material | Other |
| Transparent | No |
| Accessory | No |
| Spare part | Yes |