| Item condition | New |
| Manufacture name | Oprawa ogrodowa na wymienne źródło światła, STONO IS 63, 2 x max 25W, E27 (24656) |
| Brand | Kanlux |
| Harmonized System Code | 9405 4231 00 |
| ETIM | EC000301 |
| Width | 380 mm |
| Length | 630 mm |
| Height/depth | 190 mm |
| Nominal voltage | 220-240 V |
| Degree of protection (IP) | IP65 |
| Packing level 1 | 5905339246561 |
| Protection class | II |
| Lamp holder | E27 |
| Colour housing | Other |
| Voltage type | AC |
| Suitable for lamp power | 0-25 W |
| Housing material | Plastic |
| Suitable for number of lamps | 2 |
| Type of wiring | Ending |
Kanlux STONO IS are lighting fittings which imitate stones in irregular shapes. They will ideally fit and match rock gardens and environs with bushes. Each of them is equipped with a base allowing to set the fitting in ground.