| Item condition | New |
| Manufacture name | Operating shaft OM 4K10 H105 DMV160 |
| Brand | EATON |
| Country of origin* | BR |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC000916 |
| Length | 140 mm |
| Cross section height | 6 mm |
| Cross section width | 6 mm |
| Packing level 1 | 8711426207011 |