| Item condition | New |
| Manufacture name | OL50 STOFKAP AFSLUITKAP BLIND RJ45 WIT |
| Brand | Schneider Electric |
| Country of origin* | PL |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC000723 |
| Colour | White |
| Model | Flap |
| Suitable for | Other |
| RAL-number | 9010 |
| Packing level 1 | 3606485134086 |
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Diameter | 0 mm |