| Item condition | New |
| Manufacture name | OL50 EINDPLAAT 140 GRIJS |
| Brand | Schneider Electric |
| Country of origin* | SE |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 3925 9020 00 |
| ETIM | EC000873 |
| Width | 30 mm |
| Model | Symmetric |
| Depth | 63 mm |
| Suitable for | Left/right |
| Thickness | 0 mm |
| Material quality | Other |
| Material | Plastic |
| Type of fastening | Snap on |
| Joint cover | Yes |
| Packing level 1 | 3606485123813 |
| Halogen free | Yes |
| RAL-number | 0 |
| Surface protection | Untreated |
| With protective foil | No |