| Item condition | New |
| Manufacture name | OL50 EINDAFWERKPLAAT 120 WIT HF |
| Brand | Schneider Electric |
| Country of origin* | PL |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 3926 9097 00 |
| ETIM | EC002449 |
| Width | 22.5 mm |
| Model | Symmetric |
| Height | 0 mm |
| Depth | 113 mm |
| Material | Plastic |
| Mounting method duct | Wall |
| Packing level 1 | 3606485123301 |
| Halogen free | Yes |
| RAL-number | 9010 |