| Item condition | New |
| Manufacture name | OL50 DRAAIBARE DESKUNIT 4X2V WCD 2XCAT6 |
| Brand | Schneider Electric |
| Country of origin* | SE |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC001918 |
| Cable length | 0 m |
| Cross section | 0 mm² |
| Socket outlet combination | Other |
| Type of socket outlets | Protective contact (type F) |
| Packing level 1 | 3606485124483 |
| Width | 130 mm |
| Depth | 0 mm |
| Length | 618 mm |
| Connection halogen free | Yes |
| Number of connection cables | 1 |
| Colour cable | Black |
| Connector system system-oriented | Yes |