| Item condition | New |
| Manufacture name | OL50 COAX WCD TV SAT WIT |
| Brand | Schneider Electric |
| Country of origin* | LV |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 8536 6910 00 |
| ETIM | EC000439 |
| Mounting method | Built-in installation |
| Colour | White |
| Model | Loop-through socket |
| Halogen free | Yes |
| Cover | Complete housing |
| Surface protection | Other |
| Frequency | 10-2400 MHz |
| Number of outlets | 2 |
| Through loss at 860 MHz | 2.5 dB |
| Tap loss at 860 MHz | 2.5 dB |
| Material quality | Other |
| Suitable for cable modem | No |
| Suitable for remote power supply | No |
| Material | Plastic |
| Type of fastening | Other |
| Tap loss at 2150 MHz | 3 dB |
| Through loss at 2150 MHz | 3 dB |
| RAL-number (similar) | 9010 |
| Surface finishing | Glossy |
| Device width | 0 mm |
| Device height | 0 mm |
| Device depth | 0 mm |
| Number of modules (module system) | 0 |
| Min. depth of built-in installation box | 0 mm |
| Packing level 1 | 3606480454509 |