| Item condition | New |
| Manufacture name | NAV-T 150W SUPER 6Y E40 12X1 |
| Brand | OSRAM |
| Country of origin* | CN |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| ETIM | EC000821 |
| Socket | E40 |
| Luminous flux | 17500 lm |
| Colour temperature | 2000 K |
| Lamp power | 150 W |
| Packing level 1 | 4008321843104 |