Motor Operator P250 100-110VAC/DC without Auto-Reset image 1
Motor Operator P250 100-110VAC/DC without Auto-Reset
Order only
Price (excl. VAT):
This price is valid until 31.12.26
EAN: 3250613155001
MPN: HXT046H
Package: 1
Estimate delivery time to our warehouse: 2-4 weeks
Technical Information
Item condition New
Manufacture name Motor Operator P250 100-110VAC/DC without Auto-Reset
Brand Hager
Categories Signal & Control Modules
Harmonized System Code 8538 9099 00
ETIM EC001030
Rated control supply voltage at AC 50 Hz 110 V
Rated control supply voltage at AC 60 Hz 110 V
Rated control supply voltage at DC 110 V