Miniature circuit breaker LVN-100B-1 image 1
Miniature circuit breaker LVN-100B-1
Order only
Price (excl. VAT):
This price is valid until 24.12.26
EAN: 8590125422631
MPN: OEZ:42263
Package: 1
Estimate delivery time to our warehouse: 4-6 weeks
Technical Information
Item condition New
Manufacture name Miniature circuit breaker LVN-100B-1
Brand OEZ
Categories Miniature Circuit Breakers (MCB)
ETIM EC000042
Packing details
Packing level 1 8590125422631
Description
In 100 A, Ue AC 230 V / DC 72 V, characteristic B, 1-pole, Icn 10 kA