Miniature circuit breaker LTN-80C-1N image 1
Miniature circuit breaker LTN-80C-1N
This price is valid until 24.12.26
EAN: 8590125432227
MPN: OEZ:43222
Item condition New
Manufacture name Miniature circuit breaker LTN-80C-1N
Packing details
Packing level 1 8590125432227
Description
In 80 A, Ue AC 230 V / DC 72 V, characteristic C, 1+N-pole, Icn 10 kA