Miniature circuit breaker LTN-50C-1N image 1
Miniature circuit breaker LTN-50C-1N
Order only
Price (excl. VAT):
This price is valid until 24.12.26
EAN: 8590125417033
MPN: OEZ:41703
Package: 1
Estimate delivery time to our warehouse: 4-6 weeks
Technical Information
Item condition New
Manufacture name Miniature circuit breaker LTN-50C-1N
Brand OEZ
Categories Miniature Circuit Breakers (MCB)
ETIM EC000042
Packing details
Packing level 1 8590125417033
Description
In 50 A, Ue AC 230 V / DC 72 V, characteristic C, 1+N-pole, Icn 10 kA