Miniature circuit breaker LTN-50B-1N image 1
Miniature circuit breaker LTN-50B-1N
This price is valid until 24.12.26
EAN: 8590125416906
MPN: OEZ:41690
Item condition New
Manufacture name Miniature circuit breaker LTN-50B-1N
Packing details
Packing level 1 8590125416906
Description
In 50 A, Ue AC 230 V / DC 72 V, characteristic B, 1+N-pole, Icn 10 kA