Miniature circuit breaker LTN-40B-1N image 1
Miniature circuit breaker LTN-40B-1N
This price is valid until 24.12.26
EAN: 8590125416890
MPN: OEZ:41689
Item condition New
Manufacture name Miniature circuit breaker LTN-40B-1N
Packing details
Packing level 1 8590125416890
Description
In 40 A, Ue AC 230 V / DC 72 V, characteristic B, 1+N-pole, Icn 10 kA