Miniature circuit breaker LTN-10D-1N image 1
Miniature circuit breaker LTN-10D-1N
This price is valid until 24.12.26
EAN: 8590125417071
MPN: OEZ:41707
Item condition New
Manufacture name Miniature circuit breaker LTN-10D-1N
Packing details
Packing level 1 8590125417071
Description
In 10 A, Ue AC 230 V / DC 72 V, characteristic D, 1+N-pole, Icn 10 kA