Miniature circuit breaker LMB-20B-1N image 1
Miniature circuit breaker LMB-20B-1N
This price is valid until 24.12.26
EAN: 8590125465508
MPN: OEZ:46550
Item condition New
Manufacture name Miniature circuit breaker LMB-20B-1N
Packing details
Packing level 1 8590125465508
Description
In 20 A, Ue AC 230 V/DC 72 V, characteristic B, 1+N-pole, Icn 6 kA