Miniature circuit breaker LMB-16C-1N image 1
Miniature circuit breaker LMB-16C-1N
This price is valid until 24.12.26
EAN: 8590125465607
MPN: OEZ:46560
Item condition New
Manufacture name Miniature circuit breaker LMB-16C-1N
Packing details
Packing level 1 8590125465607
Description
In 16 A, Ue AC 230 V/DC 72 V, characteristic C, 1+N-pole, Icn 6 kA