Miniature circuit breaker LMB-10C-1N image 1
Miniature circuit breaker LMB-10C-1N
This price is valid until 24.12.26
EAN: 8590125465584
MPN: OEZ:46558
Item condition New
Manufacture name Miniature circuit breaker LMB-10C-1N
Packing details
Packing level 1 8590125465584
Description
In 10 A, Ue AC 230 V/DC 72 V, characteristic C, 1+N-pole, Icn 6 kA