MBA250ALT Switch disconnector ATS with-out device 450 mm x 500 mm x 275 mm , 00 , 2 image 13
MD99 thumbnail 1
MD99 thumbnail 2
MD01 thumbnail 3
MD99 thumbnail 4
MD01 thumbnail 5
MD99 thumbnail 6
MD01 thumbnail 7
MD99 thumbnail 8
MD99 thumbnail 9
MD01 thumbnail 10
MD99 thumbnail 11
MD99 thumbnail 12
MBA250ALT Switch disconnector ATS with-out device 450 mm x 500 mm x 275 mm , 00 , 2 thumbnail 13
MBA250ALT Switch disconnector ATS with-out device 450 mm x 500 mm x 275 mm , 00 , 2
Order only
Price (excl. VAT):
This price is valid while stock lasts
EAN: 4011617434276
MPN: 2CPX043427R9999
Box: 1
Item condition New
Manufacture name MBA250ALT Switch disconnector ATS with-out device 450 mm x 500 mm x 275 mm , 00 , 2
ETIM EC001897
Number of poles 4
Suitable for power circuit breaker No
Rated operation current 250 A
Equipped with switch disconnector No
Packing details
Packing level 1 4011617434276
Other Technical data
Width 500 mm
Height 450 mm
Depth 275 mm