MBA250ALO Switch OS not connected 450 mm x 250 mm x 200 mm , 00 , 1 image 1
MD01 image 2
MD99 image 3
MD99 image 4
MBA250ALO Switch OS not connected 450 mm x 250 mm x 200 mm , 00 , 1 image 5
MD01 image 6
MD01 image 7
MD99 image 8
MD99 image 9
MD99 image 10
MD99 image 11
MD99 image 12
MD99 image 13
MD01 image 14
MD99 image 15
MD01 image 16
MD99 image 17
MD99 image 18
MD99 image 19
MD99 image 20
MD99 image 21
MBA250ALO Switch OS not connected 450 mm x 250 mm x 200 mm , 00 , 1 image 22
MBA250ALO Switch OS not connected 450 mm x 250 mm x 200 mm , 00 , 1 image 23
MBA250ALO Switch OS not connected 450 mm x 250 mm x 200 mm , 00 , 1 image 24
MBA250ALO Switch OS not connected 450 mm x 250 mm x 200 mm , 00 , 1 thumbnail 1
MD01 thumbnail 2
MD99 thumbnail 3
MD99 thumbnail 4
MBA250ALO Switch OS not connected 450 mm x 250 mm x 200 mm , 00 , 1 thumbnail 5
MD01 thumbnail 6
MD01 thumbnail 7
MD99 thumbnail 8
MD99 thumbnail 9
MD99 thumbnail 10
MD99 thumbnail 11
MD99 thumbnail 12
MD99 thumbnail 13
MD01 thumbnail 14
MD99 thumbnail 15
MD01 thumbnail 16
MD99 thumbnail 17
MD99 thumbnail 18
MD99 thumbnail 19
MD99 thumbnail 20
MD99 thumbnail 21
MBA250ALO Switch OS not connected 450 mm x 250 mm x 200 mm , 00 , 1 thumbnail 22
MBA250ALO Switch OS not connected 450 mm x 250 mm x 200 mm , 00 , 1 thumbnail 23
MBA250ALO Switch OS not connected 450 mm x 250 mm x 200 mm , 00 , 1 thumbnail 24
MBA250ALO Switch OS not connected 450 mm x 250 mm x 200 mm , 00 , 1
Order only
Price (excl. VAT):
This price is valid while stock lasts
EAN: 4011617421016
MPN: 2CPX042101R9999
Package: 1
Item condition New
Manufacture name MBA250ALO Switch OS not connected 450 mm x 250 mm x 200 mm , 00 , 1
ETIM EC001897
Number of poles 3
Suitable for power circuit breaker No
Rated operation current 250 A
Equipped with switch disconnector No
Packing details
Packing level 1 4011617421016
Other Technical data
Width 250 mm
Height 450 mm
Depth 200 mm