MBA250ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 image 1
MBA250ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 image 2
MBA250ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 image 3
MBA250ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 image 4
MD99 image 5
MD99 image 6
MD01 image 7
MBA250ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 image 8
MBA250ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 image 9
MBA250ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 thumbnail 1
MBA250ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 thumbnail 2
MBA250ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 thumbnail 3
MBA250ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 thumbnail 4
MD99 thumbnail 5
MD99 thumbnail 6
MD01 thumbnail 7
MBA250ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 thumbnail 8
MBA250ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 thumbnail 9
MBA250ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1
In vendor's stock
Price (excl. VAT):
This price is valid while stock lasts
EAN: 4011617418047
MPN: 2CPX041804R9999
Package: 1
Box: 12
Estimate delivery time to our warehouse: By request
Technical Information
Item condition New
Manufacture name MBA250ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1
Brand ABB
Categories Pre-Assembled Distribution Units
Harmonized System Code 8538 1000 00
ETIM EC001897
Suitable for power circuit breaker FALSE
Rated operation current 250 A
Equipped with switch disconnector FALSE
Packing details
Packing level 1 4011617418047
Packing level 2 4011617418047
Other Technical data
Width 250 mm
Height 300 mm
Depth 66 mm