| Item condition | New |
| Manufacture name | MAS LEDspot VLE D 4.7-50W GU10 82736D5CT |
| Brand | PHILIPS |
| Categories |
GU10 LED Spotlight Bulbs, 1 W
GU10 LED Spotlight Bulbs, 2700K GU10 Light Bulbs |
| Harmonized System Code | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Socket | GU10 |
| Colour temperature | 2700 K |
| Lamp power | 4.7 W |
| Packing level 1 | 8719514312128 |