| Item condition | New |
| Manufacture name | Marina | Wall light | White |
| Brand | NORDLUX |
| Harmonized System Code | 9405 1190 90 |
| ETIM | EC002892 |
| Width | 140 mm |
| Colour housing | White |
| Height/depth | 225 mm |
| Nominal voltage | 230 V |
| Degree of protection (IP) | IP23 |
| Max. system power | 20 W |
| Packing level 1 | 5701581304789 |
| Packing level 2 | 5701581304697 |
| Lamp holder | E27 |
| Housing material | Other |