MA800ALAB Switch disconnector OT 600 mm x 500 mm x 325 mm , 0 , 2 image 16
MD01 thumbnail 1
MD99 thumbnail 2
MD99 thumbnail 3
MD01 thumbnail 4
MD01 thumbnail 5
MD99 thumbnail 6
MD99 thumbnail 7
MD99 thumbnail 8
MD99 thumbnail 9
MD01 thumbnail 10
MD01 thumbnail 11
MD99 thumbnail 12
MD99 thumbnail 13
MD99 thumbnail 14
MD99 thumbnail 15
MA800ALAB Switch disconnector OT 600 mm x 500 mm x 325 mm , 0 , 2 thumbnail 16
MA800ALAB Switch disconnector OT 600 mm x 500 mm x 325 mm , 0 , 2
Order only
Price (excl. VAT):
This price is valid while stock lasts
EAN: 4011617413752
MPN: 2CPX041375R9999
Box: 1
Estimate delivery time to our warehouse: By request
Technical Information
Item condition New
Manufacture name MA800ALAB Switch disconnector OT 600 mm x 500 mm x 325 mm , 0 , 2
Brand ABB
Categories Pre-Assembled Distribution Units
Harmonized System Code 8538 1000 00
ETIM EC001897
Number of poles 3
Suitable for power circuit breaker No
Rated operation current 800 A
Equipped with switch disconnector Yes
Packing details
Packing level 1 4011617413752
Other Technical data
Width 500 mm
Height 600 mm
Depth 325 mm