MA630ALAB Switch disconnector OT 450 mm x 500 mm x 260 mm , 00 , 2 image 16
MD01 thumbnail 1
MD99 thumbnail 2
MD99 thumbnail 3
MD01 thumbnail 4
MD01 thumbnail 5
MD99 thumbnail 6
MD99 thumbnail 7
MD99 thumbnail 8
MD99 thumbnail 9
MD01 thumbnail 10
MD99 thumbnail 11
MD99 thumbnail 12
MD99 thumbnail 13
MD01 thumbnail 14
MD99 thumbnail 15
MA630ALAB Switch disconnector OT 450 mm x 500 mm x 260 mm , 00 , 2 thumbnail 16
MA630ALAB Switch disconnector OT 450 mm x 500 mm x 260 mm , 00 , 2
Order only
Price (excl. VAT):
This price is valid while stock lasts
EAN: 4011617413745
MPN: 2CPX041374R9999
Box: 1
Estimate delivery time to our warehouse: By request
Technical Information
Item condition New
Manufacture name MA630ALAB Switch disconnector OT 450 mm x 500 mm x 260 mm , 00 , 2
Brand ABB
Categories Pre-Assembled Distribution Units
Harmonized System Code 8538 1000 00
ETIM EC001897
Number of poles 3
Suitable for power circuit breaker No
Rated operation current 630 A
Equipped with switch disconnector Yes
Packing details
Packing level 1 4011617413745
Other Technical data
Width 500 mm
Height 450 mm
Depth 260 mm