MA250ALAB Switch disconnector OT 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 image 16
MD01 thumbnail 1
MD99 thumbnail 2
MD99 thumbnail 3
MD01 thumbnail 4
MD01 thumbnail 5
MD99 thumbnail 6
MD99 thumbnail 7
MD99 thumbnail 8
MD99 thumbnail 9
MD01 thumbnail 10
MD99 thumbnail 11
MD01 thumbnail 12
MD99 thumbnail 13
MD99 thumbnail 14
MD99 thumbnail 15
MA250ALAB Switch disconnector OT 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 thumbnail 16
MA250ALAB Switch disconnector OT 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1
Order only
Price (excl. VAT):
This price is valid while stock lasts
EAN: 4011617413721
MPN: 2CPX041372R9999
Box: 1
Estimate delivery time to our warehouse: By request
Technical Information
Item condition New
Manufacture name MA250ALAB Switch disconnector OT 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1
Brand ABB
Categories Pre-Assembled Distribution Units
Harmonized System Code 8538 1000 00
ETIM EC001897
Number of poles 3
Suitable for power circuit breaker No
Rated operation current 250 A
Equipped with switch disconnector Yes
Packing details
Packing level 1 4011617413721
Other Technical data
Width 250 mm
Height 300 mm
Depth 200 mm