MA125ALT Switch disconnector ATS with-out device 150 mm x 500 mm x 215 mm , 000 , 2 image 13
MD01 thumbnail 1
MD99 thumbnail 2
MD99 thumbnail 3
MD99 thumbnail 4
MD01 thumbnail 5
MD99 thumbnail 6
MD99 thumbnail 7
MD99 thumbnail 8
MD01 thumbnail 9
MD99 thumbnail 10
MD99 thumbnail 11
MD01 thumbnail 12
MA125ALT Switch disconnector ATS with-out device 150 mm x 500 mm x 215 mm , 000 , 2 thumbnail 13
MA125ALT Switch disconnector ATS with-out device 150 mm x 500 mm x 215 mm , 000 , 2
Order only
Price (excl. VAT):
This price is valid while stock lasts
EAN: 4011617434214
MPN: 2CPX043421R9999
Box: 1
Estimate delivery time to our warehouse: By request
Technical Information
Item condition New
Manufacture name MA125ALT Switch disconnector ATS with-out device 150 mm x 500 mm x 215 mm , 000 , 2
Brand ABB
Categories Pre-Assembled Distribution Units
Harmonized System Code 8538 1000 00
ETIM EC001897
Number of poles 4
Suitable for power circuit breaker No
Rated operation current 125 A
Equipped with switch disconnector No
Packing details
Packing level 1 4011617434214
Other Technical data
Width 500 mm
Height 150 mm
Depth 215 mm