| Item condition | New |
| Manufacture name | M.BR.4V.MOD.DEV.RAILS TERM.BLK |
| Brand | Schneider Electric |
| Categories |
Assembly Accessories & Parts
|
| Country of origin* | FR |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 8536 9095 00 |
| ETIM | EC002623 |
| Model | Other |
| Packing level 1 | 3303430042235 |
| Packing level 2 | 3303430042232 |
| Width | 470 mm |
| Height | 250 mm |
| Depth | 80 mm |