| Item condition | New |
| Manufacture name | LUMINAIRES FIXING C-BRACKET LAB C50-ER |
| Brand | EATON |
| ETIM | EC002557 |
| Width | 30 mm |
| Height | 30 mm |
| Type of accessory/spare part | Mounting kit |
| Length | 50 mm |
| Packing level 1 | 4250217412059 |
| Colour | Stainless steel |
| Diameter | 0 mm |
| Material | Stainless steel |
| Transparent | No |
| Accessory | Yes |
| Spare part | Yes |