| Item condition | New |
| Manufacture name | LUMINAIRE COSS-BEARER LTR 48-600-FT |
| Brand | EATON |
| ETIM | EC002557 |
| Width | 48.3 mm |
| Height | 48.3 mm |
| Type of accessory/spare part | Supporting bracket |
| Length | 600 mm |
| Packing level 1 | 4250217412158 |
| Colour | Silver |
| Diameter | 48.3 mm |
| Material | Steel |
| Transparent | No |
| Accessory | Yes |
| Spare part | Yes |