| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | ZXM2336 30 mm x 95 mm x 5 mm , 1 |
| Prekės ženklas | ABB |
| Kategorijos |
Syna
|
| Suderintos sistemos kodas | 8536 9001 00 |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapdorotas |
| Nominali srovė In | 440 A |
| Pakavimo lygis 1 | 4011617427629 |
| Plotis | 5 mm |
| Modelis | Plokščias |
| Aukštis | 30 mm |
| Lankstus | FALSE |
| Ilgis | 95 mm |