| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | ZXM1229 40 mm x 965 mm x 10 mm , 4 |
| Prekės ženklas | ABB |
| Kategorijos |
Syna
|
| Suderintos sistemos kodas | 8536 9001 00 |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapdorotas |
| Nominali srovė In | 850 A |
| Pakavimo lygis 1 | 4011617422945 |
| Plotis | 10 mm |
| Modelis | Plokščias |
| Aukštis | 40 mm |
| Lankstus | No |
| Ilgis | 965 mm |