| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | ZX455 Insulating Frame, lateral |
| Prekės ženklas | ABB |
| Kategorijos |
Mounting Сomponents
|
| Kilmės šalis* | FR |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8547 2000 00 |
| Modelis | Sujungimų rinkinys, šonas |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Pakavimo lygis 1 | 4011617391920 |
| Pakavimo lygis 2 | 4011617391920 |
| Spalva | Baltas |
| Plotis | 30 mm |
| Aukštis | 225 mm |
| Gylis | 82 mm |
| RAL numeris | 9016 |