| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | ZX2880 30 mm x 1317.5 mm x 5 mm |
| Prekės ženklas | ABB |
| Kategorijos |
Syna
|
| Suderintos sistemos kodas | 8536 9010 00 |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapdorotas |
| Nominali srovė In | 630 A |
| Pakavimo lygis 1 | 4011617434610 |
| Plotis | 5 mm |
| Modelis | Plokščias |
| Aukštis | 30 mm |
| Lankstus | No |
| Ilgis | 1317.5 mm |