| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | External battery 11T G2 6-10 kVA (16x9) |
| Prekės ženklas | ABB |
| Kategorijos |
UPS and Accessories
|
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8507 2080 00 |
| ETIM | EC002850 |
| Priedo tipas | Baterija/ akumuliatorius |
| Priedas | Yes |
| Atsarginė dalis | No |
| Pakavimo lygis 1 | 7640169262067 |
| Plotis | 144 mm |
| Aukštis | 228 mm |
| Gylis | 356 mm |