| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | ZSD-Z16B0004 Eaton Metering Board ZSD meter cabinet equipped |
| Prekės ženklas | EATON |
| Kilmės šalis* | CZ |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC000262 |
| Montavimo metodas | Montuojamas ant paviršiaus/ pusiau įleistas montavimas |
| Nustatyta srovė | 0 A |
| Matuoklio dėžių skaičius | 1 |
| Apatinė jungties erdvė | Su 5 polių šynos juosta |
| Saugos laipsnis (IP) | IP31 |
| Pakavimo lygis 1 | 4015081126040 |
| Plotis | 290 mm |
| Modelis | Vieno aukšto |
| Aukštis | 920 mm |
| Gylis | 190 mm |
| Su montavimo plokšte | No |
| Suprojektuotas gylis | 190 mm |
| Laukų skaičius | 1 |
| Suprojektuotas aukštis | 920 mm |
| Suprojektuotas plotas | 290 mm |
| Medžiaga | Plieninė plokštė |
| TSG panelių skaičius | 0 |
| Paskirstytojo eilių skaičius | 6 |