| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | ZSD-M29A0835 Eaton Metering Board ZSD meter cabinet equipped |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC000262 |
| Montavimo metodas | Viršutinis sluoksnis (tinko) |
| Nustatyta srovė | 0 A |
| Matuoklio dėžių skaičius | 2 |
| Apatinė jungties erdvė | Su 4 polių šynos juosta |
| Saugos laipsnis (IP) | IP31 |
| Pakavimo lygis 1 | 4015082289812 |
| Plotis | 500 mm |
| Modelis | Dviejų aukštų |
| Aukštis | 180 mm |
| Gylis | 1350 mm |
| Su montavimo plokšte | No |
| Suprojektuotas gylis | 1350 mm |
| Laukų skaičius | 2 |
| Suprojektuotas aukštis | 180 mm |
| Suprojektuotas plotas | 500 mm |
| Medžiaga | Plieninė plokštė |
| TSG panelių skaičius | 0 |
| Paskirstytojo eilių skaičius | 4 |