| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | ZSD-FLA Eaton Metering Board ZSD other accessory |
| Prekės ženklas | EATON |
| Kategorijos |
Mounting Сomponents
|
| Kilmės šalis* | CZ |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC000211 |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Pakavimo lygis 1 | 4015082265427 |
| Plotis | 150 mm |
| Modelis | Kabelio varžtų riebokšliai |
| Aukštis | 50 mm |
| Gylis | 100 mm |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapdorotas |
| Išankstinis štampavimas | No |
| Tipas | Kita |
| Sriegio tipas | Nėra |
| Sujungėjo skylių skaičius | 0 |
| Tinka nominaliam metriniam sriegiui (PG) | 0 |