| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | ZLS971 DIN Adapter |
| Prekės ženklas | ABB |
| Kategorijos |
Šynų sistemos ir priedai
|
| Suderintos sistemos kodas | 8538 9000 00 |
| ETIM | EC001531 |
| Montavimo bėgio surinkimas | 1 montavimo bėgis |
| Elektrinės jungties tipas | Apvalus konduktorius |
| Nominali srovė In | 32 A |
| Pakavimo lygis 1 | 7612271444570 |
| Pakavimo lygis 2 | 7612271444570 |
| Magistralinės jungties atstumas | 0 mm |
| Maks. magistralinės jungties storis | 0 mm |
| Adapterio plotis | 18 mm |
| Bėgio plotis | 0 mm |
| Min. magistralinės jungties storis | 0 mm |