| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | ZLS913 RED Terminal |
| Prekės ženklas | ABB |
| Kategorijos |
Syna
|
| Paviršiaus apdorojimas | Dengtas alavu |
| Nominali srovė In | 63 A |
| Pakavimo lygis 1 | 7612271421342 |
| Pakavimo lygis 2 | 7612271421342 |
| Plotis | 35 mm |
| Modelis | Plokščias |
| Aukštis | 46 mm |
| Lankstus | Yes |
| Ilgis | 47 mm |