| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | ZLS741 Spare parts |
| Prekės ženklas | ABB |
| Kategorijos |
Syna
|
| Plotis | 18 mm |
| Modelis | Plokščias |
| Aukštis | 30 mm |
| Lankstus | Yes |
| Ilgis | 43 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 7612270019632 |
| Pakavimo lygis 2 | 7612270019632, 7612270019632 |