| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | ZIJKOPPPELPLAAT 35 Zplus |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kilmės šalis* | NL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 7314 5000 00 |
| ETIM | EC002413 |
| Modelis | Išilginė jungtis |
| Jungties tipas | Jungtis su varžtu |
| Paviršiaus apdorojimas | Galvanizuotas ir dengtas karštojo merkimo būdu |
| Medžiaga | Plienas |
| Tinka vielos tinkleliniam padėklui | Yes |
| Tinka kabelinėms kopėčioms | No |
| Tinka kabelio kanalui | No |
| Pakavimo lygis 1 | 8428031160937 |
| RAL numeris | 0 |
| Medžiagos kokybė | Kita |
| Ilgis | 80 mm |
| Pritaikyta tinklelio vielai | 3.9-4.9 mm |
| Mirkytas nerūdijantis plienas | No |
| Tinka kabelių tvarkymo sistemos aukščiui | 35 mm |
| Horizontali sandūra su vyriais | No |
| Vertikali sandūra su vyriais | No |
| DC tiekimo įtampa | No |
| Tinka kabelio tvarkymo sistemos pločiui | 100-300 mm |